Dražé cukríky pre potešenie svadobných hostí DC18

Dražé cukríky pre potešenie svadobných hostí DC18. Svadobné „TIC TAC“ cukríky spríjemnia Vašu svadbu a zároveň poslúžia ako poďakovanie hosťom a priateľom. Sú originálne, lahodné a na chvíľku Vás zavedú v spomienkach opäť do detstva.
Minimálny odber: 10 ks

Cena pre vás
Ceny dostupné po prihlásení
Do 7 dní
Pozrite si aj ďalšie produkty

Dražé cukríky s pepermintovou alebo pomarančovou príchuťou. Etiketa je zhotovená z lesklého fotografického samolepiaceho papiera.
Možnosť upraviť do prevedenia “menovka”, t.j. každé jedno balenie bude s unikátnym menom svadobčana. V prípade otázok nás kontaktujte na chcem@potesenie.sk
Hmotnosť: 16 g

Originálne dražé svadobné cukríky, na ktoré vyrábame originálnu etiketu, presne podľa Vašej požiadavky. Tieto cukríky môžu poslúžiť ako poďakovanie za účasť na Vašom výnimočnom dni alebo ako menovka na stôl. Návrh etikety Vám pripravíme presne podľa Vaších predstáv (farba, písmo, vzor a pod.) a pred tlačou pošleme na schválenie.

Svadobné cukríky potešia nielen malých ale aj veľkých hostí. Vždy je vhodná príležitosť na vychutnanie si sladkého potešenia v podobe cukríkov pri svadobnom stole. Ozdobte si slávnostný stôl svadobnými cukríkmi a doprajte sebe aj svadobčanom nezabudnuteľný sladký zážitok. Samé sa rozplývajú na jazyku a chutia úžasne. Sú vhodné aj ako darček pre svadobčanov, ktorí si vždy pri pozretí na ne vybavia v mysliach vašu krásnu svadbu.

Dostupné sú všetky mená.